Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Strykowie

Kolorowy pasek

Wykaz Sołtysów i członków Rad Sołeckich (kadencja 2020-2024)

 

L.p

Sołectwo

Sołtys

Rada Sołecka

1

Anielin

Buliński Radosław

Bulińska Marzena

Kowalski Tomasz

Pietrasiak Jan

Szczepaniak Andrzej

Prusinowska Monika

 

2

Anielin Swędowski

Śliwkiewicz Izabela

 

Jasek Paulina

Kubiak Michał

Lorentowicz Paulina

Mrówczyński Przemysław

Podsiedlik Dorota

 

3

Bartolin

Poranek Małgorzata

Jędra Tomasz

Rząsa Karolina

Wiśniewska Wiesława

 

4

Bratoszewice

Drzewiecki Damian

 

Krzeszewski Paweł

Miśkiewicz Zbigniew

Nadolski Zbigniew

Piestrzeniewicz Elżbieta

Śliwkiewicz Małgorzata

Tomczak Andrzej

Wolski Wiktor

 

5

Ciołek

Garus Lidia

Miśkiewicz Andrzej

Stolarek Tomasz

Balcerak Krzysztof

Tatulińska Barbara

 

6

Dobieszków

Józef Krzeszewski

 

Krzeszewska Anna

Mikołajczyk Joanna

Mikołajczyk Tomasz

Podsiedlik Andrzej

Źródło Sławomir

 

7

Dobra

Przygodzki Arkadiusz

Ciesielski Maciej

Michalak Jacek

Jóźwiak Grzegorz

Kaczmarek Jarosław

Sadowski Ryszard

Tomczak Władysław

 

8

Dobra-Nowiny

Lamorska Krystyna

 

Sylwia Lamorska-Balcerzak

Roman Littmann

Kazimierz Suski

Teresa Szadkowska

Marianna Wieczorek

 

9

Gozdów

Góralczyk Anna

 

Czajkowska Katarzyna

Florczak Katarzyna

Gębicki Karol

Maciak Marianna

Zych Radosław

 

10

Kalinów

Sasin Olga

 

Ogłaska Emilia

Sasin Gocek Iwona

Sasin Sylwester

Sułek Monika

Szepke Radosław

 

11

Kiełmina (w tym wieś Klęk)

Perek Marek

 

Ciesielski Mateusz

Kaniorski Stanisław

Sobczyk Mariusz

Tokarski Grzegorz

Zalewska Edyta

 

12

Koźle

Miller Stanisław

Błaszczyk Damian

Cichosz Łukasz

Koślin Agnieszka

Miller Maciej

Szabała Elżbieta

 

13

Lipka

Darnowska Anna

 

Gozdera Dawid

Grzelak Anna

Serafiński Dariusz

Szychowski Maciej

Szydlik Elżbieta

 

14

Ługi

Janeczko Andrzej

 

Boruszczak Paweł

Gawlik Halina

Kapłańska Wioleta

Michałowski Zbigniew

Siadura Wiesław

 

15

Michałówek( w tym wieś Orzechówek)

Orzechowski Adam

 

Chybała  Daniel

Józwik Grzegorz

Kowalski Krzysztof

Rogulski Andrzej

Wysocki Andrzej

 

16

Niesułków

Lenart Barbara

Lipińska Wanda

Pawlak Jakub

Płuciennik Łukasz

Siuta Marlena

Szychowski Dariusz

 

17

Niesułków-Kolonia

Ślęzak Piotr

Bryszewski Mariusz

Forysiak Katarzyna

Milczarek Aneta

Mularczyk Mariusz

Pietrasiak Sylwia

 

18

Nowostawy Górne

Banasiak Monika

Majczak Iwona

Okońska Ewelina

Piestrzeniewicz Małgorzata

Siciński Andrzej

Walczewski Krzysztof

 

19

Osse

Henryka Gawrysiak

 

Becherka Krzysztof

Karwacka Iwona

Kaźmierczak Adam

Majchrzak Wincenty

Żak Paweł

 

20

Pludwiny

Piekarska Alicja

 

Augustyniak Łukasz

Pacocha Marcin

Pawlak Michał

Skowroński Ireneusz

Szcześniak Karol

 

21

Rokitnica

Galant Tomasz

 

Kleszcz Damian

Kleszcz Mieczysław

Pelska Małgorzata

Piestrzeniewicz Maciej

Piestrzeniewicz Małgorzata

 

22

Sadówka

Kwiatkowska Danuta

 

Burza Maciej

Gabara Arkadiusz

Mirowski Krzysztof

Piotrowski Ireneusz

Polasińska Justyna

 

23

Sierżnia

Kwiatkowski Piotr

 

Bartosik Anna

Drozdowicz Grzegorz

Prusinowski Adam

 

24

Smolice

Perek Damian

Kozioł Dominik

Marciniak Grażyna

Sujczyński Andrzej

Szubert Mariusz

Szychowski Krzysztof

 

25

Sosnowiec

Miśkiewicz Ryszard

 

Dynek Wiesława

Królak Zdzisław

Pawlak Stefan

Piestrzeniewicz Zbigniew

Rembowski Grzegorz

 

26

Sosnowiec-Pieńki

Brynkiewicz Aneta

Ambroziewicz Dagmara

Brynkiewicz Marek

Głowacki Dariusz

Jurek Agnieszka

Milczarek Paweł

 

27

Stary Imielnik

Płóciennikowski Stanisław

Boruszczak Piotr

Grabowicz Mariola

Szubert Wiktor

Wojciechowska Urszula

Wojciechowski Zbigniew

 

28

Swędów

Jasek Grażyna

 

Cłapińska Sabina

Czajka Agnieszka

Klimczak Ewa

Matynia Barbara

Skwarko Marzena

 

29

Tymianka (w tym wsie: Krucice, Lipa)

Kwiatkowski Michał

Fiutowska Jadwiga

Kuchta Ewa

Modlińska Agnieszka

 

30

Warszewice ( w tym wieś Cesarka)

Piotrowski Kazimierz

 

Kosiewicz Mirosław

Kowalski Grzegorz

Niewiadomska Wiesława

Niźnikowski Szymon

Szczepaniak Justyna

 

31

Wola Błędowa

Włodarczyk Jarosław

Danielska Renata

Jankowski Sebastian

Milczarek Kamil

Staniszewska Magdalena

Szubański Andrzej

 

32

Wrzask (w tym wieś Bronin)

Sobierajska Teresa

 

Andrzejewski Tomasz

Gierat Marek

Górska Iwona

Pietrasik Wiesława

Wasiela Agnieszka

 

33

Wyskoki

Kowalik Marzena

Dembiński Adam

Gorący Karol

Mroczek Marzena

Połetek Iwona

Rożniata Andrzej

 

34

Zagłoba

Jaworski Roman

Koślin Jacek

Piątkowska Anna

Wiśniewska Renata

 

35

Zelgoszcz

Nowak Ilona

 

Brzeziński Grzegorz

Gabrysiak Sławomir

Góralczyk Anna

Kuna Renata

Pawlak Agnieszka

 

 

Metadane

Źródło informacji:Tomasz Piestrzeniewicz
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Tomasz Piestrzeniewicz
Data wprowadzenia:2020-01-16 14:44:48
Opublikował:Tomasz Piestrzeniewicz
Data publikacji:2020-01-16 15:05:14
Ostatnia zmiana:2020-01-16 15:19:38
Ilość wyświetleń:229

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij