Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Strykowie

Kolorowy pasek

 Kierownictwo Urzędu:

  1. Witold Kosmowski - Burmistrz Strykowa
  2. Tamara Barańska-Kiemaczyńska - Zastępca Burmistrza Strykowa
  3. Aneta Jędrzejczak  - Sekretarz Gminy Stryków
  4. Barbara Walak - Skarbnik Gminy Stryków

 

Naczelnicy Wydziałów:

  1. Daniel Kolasa  - Naczelnik Wydziału Inwestycji, Zamówień Publicznych i Infrastruktury
  2. Radosław Zaborowski - Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich i Społecznych - Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego
  3. Anna Sasin - Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu
  4. ...   - Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju

 

Pozostali pracownicy

Wydział Inwestycji, Zamówień Publicznych i Infrastruktury:

  1. Daniel Kolasa - Naczelnik Wydziału Inwestycji, Zamówień Publicznych i Infrastruktury
  2. Grażyna Popczyńska - inspektor 
  3. Wiesław Tomczyk - inspektor
  4. Sylwester Kacperski - podinspektor
  5. Janusz Sopata - inspektor
  6. Emilia Nawrocka - inspektor
  7. Emilia Pietrucha - inspektor
  8. Ryszard Czernilewski - inspektor

Wydział Rolnictwa, Środowiska i Gospodarki Gruntami:

  1. Anna Rosak - inspektor
  2. Renata Nastaga- inspektor
  3. Agnieszka Kosiorek - inspektor
  4. Teresa Matuszewska - inspektor
  5. Michał Pawlak - inspektor
  6. Anna Orłamowska - inspektor
  7. Bożena Dudkiewicz - podinspektor
  8. Barbara Krakowiak - inspektor
  9. Irena Olszewska - inspektor
  10. Adam Kotarski - podinspektor
  11. Monika Burtka - podinspektor

Wydział Finansowy:

  1. Barbara Walak - Skarbnik Gminy Stryków
  2. Kinga Miśkiewicz - Zastępca Skarbnika Gminy Stryków
  3. Gabryela Bełdzińska - inspektor
  4. Halina Fijałkowska - inspektor
  5. Krystyna Rosiak - inspektor
  6. Joanna Czerwonka - inspektor
  7. Emila Ratajczyk - inspektor
  8. Marianna Skowrońska - podinspektor
  9. Anna Puk - inspektor
  10. Joanna Kalinowska-Juszczyk - podinspektor
  11. Mariola Rogala - inspektor
  12. Alicja Jarzyńska - inspektor
  13. Dorota Przybysz - podinspektor
  14. Katarzyna Smolińska - Ołubek - inspektor
  15. Ewelina Wężyk - inspektor
  16. Anna Konopska - inspektor
  17. Renata Rosiak - inspektor

Wydział Edukacji, Kultury i Sportu:

  1. Anna Sasin - Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu
  2. Aneta Trzepocka - inspektor
  3. Monika Olszówka - inspektor

Wydział Promocji i Rozwoju:

  1. Wojciech Tomczak - inspektor
  2. Anna Kaźmierczak - inspektor
  3. Anna Rzeźnik-Osuwniak - podinspektor

Wydział Spraw Obywatelskich i Społecznych:

  1. Radosław Zaborowski - Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich i Społecznych - Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego
  2. Monika Zaborska - Zastępca Kierownika USC
  3. Monika Kalinka - inspektor
  4. Anna Majchrzak - podinspektor

Wydział Organizacyjno - Gospodarczy i Kadr:

  1. Wioletta Makówczyńska - sekretarka
  2. Zdzisława Kubiak - inspektor
  3. Małgorzata Wałęsa - kserografistka
  4. Ewa Tomczak - podinspektor
  5. Tomasz Piestrzeniewicz - starszy informatyk
  6. Tomasz Białek - informatyk
  7. Arkadiusz Szkupiński - specjalista

Samodzielne stanowisko ds. Bezpieczeństwa Publicznego i Obrony Cywilnej:

  1. Roman Popiołek - inspektor
  2. Dawid Lipiński - pracownik administracyjny

 

Metadane

Źródło informacji:Tomasz Piestrzeniewicz
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Tomasz Piestrzeniewicz
Data wprowadzenia:2015-04-02 15:19:08
Opublikował:Tomasz Piestrzeniewicz
Data publikacji:2015-04-03 09:52:02
Ostatnia zmiana:2019-08-29 08:53:50
Ilość wyświetleń:9664

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij